Adıyaman Tütünü ile ilgili Merak Ettikleriniz adıyaman tütünü

Adıyaman Tütünü        

Adıyaman tütünü veya diğer adıyla daha ünlü olan Çelikhan tütünü, en kaliteli kıyılmış tütünlerden biridir. Çelikhan tütünü daha çok Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yetiştirilir. Bundan dolayı Çelikhan tütünü olarak ismini duyurmuştur. Açık tütün tüketicileri içinde fazlaca bilinen bu tütün kendi yetiştiği bölgede içmek ise farklı bir güzelliktedir. Çelikhan tütününü Adıyaman’a gitmeden de bulabilirsiniz. Sadece satın aldığınız yerin size göndermesine bağlıdır. tabiki fiyat olarak gerçek anlamda pahalıdır. Çelikhan tütünü tüketmek için güvendiğiniz bir satıcıya ulaşmanız gerekir.  Adıyaman’dan bu siparişleri verebileceginiz internet ortamında sipariş verebileceginiz bir adres var. Zevkinize ve bütçenize göre Çelikhan tütününün çeşitleri bulunup satışı mevcuttur.. Bunlar Marlboro keyfinde Lüks tütün, içim zevkinize göre sert, hafifçe veya orta sertlikte tütün olarak satışımız devam etmektedir..

Çelikhan tütünü niçin ünlü?

Piyasada satılan Amerikan menşeili birçok sigarayla aynı kalitede olan sayılı tütünlerden biri olmasından mütevellit birçok tiryaki tarafınca tercih edilir. Aynı kalitede kutu bir sigara tüketicisi sigaraya 5 kat fazla para ödemektedir. Maliyeti düşük, içimi zevkli olan Çelikhan tütünü tüm Türkiye’de aranan tütün haline gelmiştir.

 

1 Kilo tütünden kaç adet sigara çıkar?

Doldurmuş olduğunuz tütüne göre değişmek ile birlikte 1 kilo tütünden ortalama 1.000 adet dal çıkar. Örneğin en ucuz sigara tüketicisi iseniz 50 pakete, paket başına en düşük 9 TL verirseniz 450 TL öderken, Çelikhan tütünü gibi kaliteli bir tütün kullanıldığında 50 pakete 50-120 TL içinde bir fiyat ödersiniz. Hem içimi zevkli, hem de cebe dokunmaz.

 

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

Site istatistikleri Online 352 Bugün 334 Bu Ay : 9766 Bu Yıl : 617495 Toplam : 3713303