Neden Açık Tütün Tercih Etmeliyim adıyaman tütünü

       Neden Açık Tütün Tercih Etmeliyim?

Neden açık tütün adıyaman tütünü tercih etmeliyim?

Normal fabrika sigaralarından çok daha az zararlıdır. Avrupa’dan gelen yabancı marka tütünleri daha uzun dayansın diye ek yabancı maddeler katarlar. Tütüne eklenen bu farklı kimyasallar sağlığınız için daha fazla zararlı olacaktır. Bu nedenle organik Adıyaman tütünü derneği olarak gönderdiğimiz hiçbir tütüne katkı maddesi eklemiyoruz. Bundan dolayı sizlere tavsiyemiz eğer sigara tiryakisi iseniz normal sigarayı bırakıp Adıyaman tütünü içmeniz sizin avantajınızadır.  Bundan dolayı hem doğal hem de organik adıyaman tütünü tercih etmeniz sizin avantajınızadır.

Hem sağlığını için hem de bütçeniz için daha ekonomik olan kıyılmış tütünü öneriyoruz.

Hazır sigara tükerek sağlığınız daha da fazla zarar verdiğiniz gibi, cebinize de ekstra zarar verir çünkü şuan piyasada en ucuz sigara paketleri 9,5 TL bunu ayda en az 20 paket içen biri ayda ortalama 180 TL gibi bir fiyat verir fakat adıyaman tütünü olan sarma tütün içerseniz 80 TL ile en az 2 ay gibi bir sürede tüketebilirsiniz.

Hem kaliteli hem de ucuza sigara icebilirsiniz.

Hazır fabrikasyon sigaralarına nazaran organik ve ucuz olan adıyaman tütünü istediğiniz kalitede alırsanız marlboro tütünün içiminden bile daha güzel bir tütün satın almış olursunuz.

Adıyaman tütünü ile ilgili aklınıza takılan veya sormak istediğiniz her türlü soru görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

 

 

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

Site istatistikleri Online 213 Bugün 372 Bu Ay : 47479 Bu Yıl : 567526 Toplam : 3663334