TÜTÜN ÜRÜNLERI NERELERDEN ALINABILIR adıyaman tütünü

        TÜTÜN ÜRÜNLERI NERELERDEN ALINABILIR?

Güzelim ülkemizde tütün neredeyse her bölgede yetişir. Ve bu tütünlerin farklı çeşit için kullanıldığı alanlar vardır. Fakat fabrika sigaralarından olarak Adıyaman bitlis Diyarbakır ve bu illerde üretilen tütünler açık tütün kıyılmış tütün veya artık Adıyaman tütünü olarak adlandırılıyor. Bundan dolayı bu ilerde üretilen tütünler farklı adlandırılır.

Hepinizin bildiği gibi tütün ürünleri satışı için TPDAK satış belgesi gerekir. Ve bu belge üzerinden tütün ve tütün mamülleri satışı yapılır. Artan sigara fiyatları ile birlikte tütün shoplar açıldı ve sadece Adıyaman tütünü değil ayrıca hediyelik eşya da bulundurmaya başladılar. Bu da yeni bir sektörü oluşturdu. Sigara tabakaları, kanyak matarası gibi tütün ürünleri de satışı var. Yani Birçok ilde yeni bir kol oluştu tütün shop ve hediyelik eşya satışı yapan yerler var. 

Ayrıca açık ve kapalı tütün satışı yapan bu yerler bir çok mahallle arasında ana cadde üzerinden açılmaya ve artık bir sektör olmaya başladı. Bizler de bu konuda oluşan bu sektörde emek verip para kazanan herkesin Allah rıskını artırsın diye bir dilekte bulunalım.

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

Site istatistikleri Online 266 Bugün 2175 Bu Ay : 27412 Bu Yıl : 635141 Toplam : 3730949