Tütün Nedir adıyaman tütünü

                                                                        TÜTÜN NEDİR?

 

Sigaraya alternatif olarak adiyaman çifçileri tarafından çelikhan bölgesinde üretilen bir üründür sigara tütününden tek farkı tamamen doğal olması.çifçiler tarfındanher yıl ekimi yapılır sene bir defa ürün alınır.kıyım makınaları tarfından doğranıp çeşit uygulamalrdan gecerek içime hazır hale gelir.

En kaliteli tutun adiyaman çelikhan tutunudur.Kaliteli tutun fiyatından anlasılmaz rengınden kokusundan içiminden anlasılır.rengi parlaktır adiyaman çelikhan tutununun içimi guzeldır adıyaman celikhan sarmalık tütünün dunyanın en kalıtelı tutunu adiyaman tutunudur,celikhan tutunudur.celikhan tütünü sac gibidir sacaklıdır toz degıldır.adiyaman çelikhan sarmalık tutunu dunyanın en ıyı tutunudur.

Hükümetin açıklamalarına göre ocak ayından itibaren sigaraya paket basına 1 TL zam yapacağını acıkladı. sigara basına 1 tl  gunde  1 paket içen kisi için ayda 30 tl  2 paket için 60 tl maddı külfet  gelmesi demektır bütceye ama bızden Adiyaman Çelikhan tutunu alan 1 kışi, 60 tl ye parlement ayarında  1 ay boyunca sigara içebilecektir

Adıyaman çelikha tütünü dünyada bir numarada tüm tütün toptancıları ,tütün satıcıları genellikle adıyaman çelikhan tütününü tercih ederler nedeni içimi çok güzel olmasıdır.

Adıyaman Tütüncüsü sizlere direk üreticisinden tütün alabilme imkanı sunuyor. Biz aracı değiliz. Direk üretici olarak Çelikhan Tütünü sizlere kargo yolu ile evinize kadar gönderiyoruz. Bunun için bizi arayıp istediğiniz tütünün miktarını ve hangi içimde olduğunu belirtmeniz yeterli. Sert içim , hafif içim , orta içim gibi farklı içimlerde organik ve üreticisinden tütününüzü alın gönül rahatlığı ile tüketin.

Tütünlerimizi sipariş miktarına göre kesime yolluyoruz. Böylece tütün kokusunu ve doğal aromasını kaybetmeden elinize ulaşmış oluyor. Türkiye’nin dört bir yanından gelen taleplerin yoğunluğuna paralel olarak sürüm sonucunda elimizdeki tütünler hep taze ve kesimden yeni çıkmış olarak kargolanıyor.

Eğer sizde organik ve kaliteli tütün içmek istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli. Hem uygun fiyata hem de taze , kaliteli , organik Adıyaman tütünü tüketmek sizinde hakkınız.

Adıyaman çelikhan tütününü adiyaman tütüncüler derneginden sipariş verin.

Adıyaman tütünü almak ve içmek için artık evinizden çıkmanıza dahi gerek yok. Bizi arayıp almak istediğiniz tütünün içimini ve miktarını söylemeniz yeterli. Sizin için Adıyaman Tütünü nü kargoya veriyoruz ve evinize kadar gönderiyoruz.

Tütünlerimiz kendi imalatımız olup en önemlisi her istediğinizde aynı içimde tütün bulabilirsiniz. Tütün içicilerinin en sık karşılaştığı sorun bir sonraki sefer de aynı tütünden bulamamaktır. Bu sorun artık yok çünkü aynı hasatın tütünlerini yıl boyunca bizden temin edebilirsiniz. Böylece her tütün satın almak istediğinizde farklı içimde tütünlerle karşılaşmazsınız. Bizi arayın , hafif , orta veya sert içim Organik Adıyaman Tütününüzü adresinize gönderelim.

Tütünlerimizden bir kez içtiğinizde bir daha farklı tütün aramayacağınızın garantisini veriyoruz…

Türkiye tütün üretimi açısından çok çeşitli tütünlerin piyasaya sürüldüğü zengin bir ülkedir. Birçok ilimizde tütün üretimi yapılıp seri üretime veya perakende satışa sunulmaktadır. Bunlar içerisinde en dikkat çeken çeşitlerden birisi şüphesiz Adıyaman Çelikhan tütünüdür. Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde üretimi yoğun bir şekilde yapılan tütün Türkiye’nin dört bir yanına gönderilmektedir.

İçerisinde katkı maddesi olmadan yanabilen tek tütün olma özelliğine sahip olan Çelikhan tütününün içim sertliği açısından da birçok çeşiti bulunmaktadır. Bu yönüyle her kesimin ihtiyacına göre Çelikhan tütünü bulmak mümkündür.

Bitlis tütünü ,muş tütünü,mutki tütünü kesnlikle çelikhan  tütünüyle kıyaslanamaz

Adıyaman tütünü

Sarı , kırmızı gibi renklerde farklı içimlerde Çelikhan tütününe ulaşmak ise artık çok kolay. İster 1 kilo , ister daha fazla tütün talebinizi bize iletmeniz yeterli. Kargo yolu ile 2-3 gün içerisinde tütünüz evinize kadar geliyor.

Bizi arayın Organik Çelikhan tütününün keyfini yaşayın. 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

Site istatistikleri Online 264 Bugün 2172 Bu Ay : 27409 Bu Yıl : 635138 Toplam : 3730946