Tütün önerileri adıyaman tütünü

        Tütün önerileri

Tütün tiryakileri için önemli tütün önerileri nelerdir? Tütün önerilerine mi ihtiyacınız var? Öyle ise buyurun yazımıza

 

1 Öncelikle kaliteli tütün almaya dikkat edin kaliteli tütün ile ilgili merak ettiğiniz her şey yazımızda öncelikle onu okuyarak yazımıza geri gelebilirsiniz.

 En Kaliteli sigara tütünü adlı yazımız. Bunun için ayrıca Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü satışı yaptığımızı da sizlere söylemeden etmeyelim.

2 öncelikle dikkat etmeniz gereken eğer el ile sarıyorsanız kesinlikle ama kesinlikle rüzgârda sigara sarmayın çünkü rüzgâr hem tütünü toz halinde olduğundan belli bir kısmını uçurabilir. Bunun için tenha bir yerde sarmaya yani en azından rüzgârın kesildiği bir yerde sarın ve yakın.

Ayrıca Tütün sarma adlı yazımızı da okuyabiliriniz.

3 Ayrıca aldığınız tütünü kesinlikle nemli ise nemini aldırıp saklama kabında saklayınız. Bunun için de daha önce yazdığımız tütün nemi nasıl alınır adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

elle sigara sarma

4 Sigara el ile sarıyorsanız miktarına dikkat edin tütünü sigara kâğıdına eklerken sonradan ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Bunun için ne az ne de çok olacak şekilde ekleyin eğer az eklerseniz ince sigara ortaya çıkar sigara ihtiyacınız daha çabuk olacaktır. Eğer kalın sararsanız da bitirmesi ve doyumu artar. Yine de karar sizindir.

5 Ayrıca sigaranın orta kısmını şişkin yapmamaya önem gösterin hem dumanı az gelmesine sebep verir. Hem de güzel görünmez.

 Arap kagıdı

6 kalın Arap kâğıdı ile başlayın daha sonra ince Arap kâğıdına geçebilirsiniz.

7 eğer sigara filtresi ile sarıyorsanız alt kısmını bir zemine 3-4 defa vurun ki tütün iyice filtreye otursun ve ideal sigarayı yakalayabilesiniz.

8 filtrede sigarayı son ana kadar yakmayın çünkü pamuk kısmın yanması dudağınızı yakabilir ve bu durumda biraz da olsa acı çekebilirsiniz. Bunun için biraz erken sigarayı atmaya özen gösterin

9 Sarma sigara biraz erken sönebilir. Bunun bir özelliği de budur. Bunun için ya biraz hızlı içeceksiniz yâda yapacak bir şey yok söndüğünde tekrar yakmaya başlayacaksınız.

10 sigarayı çok sıkıştırmayın içimi zorlaşır ve duman vermez bunun için orta düzeyde olsa iyi olur.

11 ayrıca sigarayı çok gevşek de tutmayın çünkü yakamazsınız bunun için de zorlanırsınız.

12 Zamanla sigara ister Arap kâğıdı ile sarıp için isteseniz de sigara filtresi ile için fark etmez zamanla oturacaktır. Nasıl sarıldığını günlük ne kadar içtiğinizi siz de artık bilme noktasına geldiğinizde ustalaşmış olacaksınız. Fakat en iyisi yine de sigarayı bırakmanızdır.

13 Ayrıca biraz zahmetli olsa da hazır sigaralardaki kimyasalları düşündüğünüzde çok karlı bir iş yaptığınızı göreceksiniz.

Bunun için öncelikle tercihler arasında

Adıyaman tütünü veya

Çelikhan tütünü

daha çok öne çıkmaktadır.

 

 

 

 

   

 

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

Site istatistikleri Online 383 Bugün 403 Bu Ay : 9835 Bu Yıl : 617564 Toplam : 3713372