hangi adıyaman tütünü almayız adıyaman tütünü

        

Geçen hafta telefonla 1 kg özel kalite Adıyaman tütünü siparişi verdim, 2 gün içinde Ankara’da elime geçti.

Aslında burada yazılan Adıyaman Tütünü çeşitlerini azar azar denemek niyetindeydim ama telefondaki yetkili arkadaş, “dilerseniz siz bize bırakın,  çok güzel bir tütün gönderelim ve %100 menun kalabileceginiz bir tütün gönderelim.” dediği için bu işi yetkiliye bıraktım ve Denildiği gibi bana gönderilen tütün gerçek manası ile çok güzeldi.

"Ankara'da daha önce açık tütün almıştım ama bunun tadı, içimi ve kokusu çok farklıydı. Teşekkürler Zeynel bey"

Anladığım bu gelen tütün gerçek anlamı ile doğal tütün ve tamda istediğim şekilde bir tütündü.

İçimi çok güzeldi. Ne çok hafif ne de ağır içimli idi. İçtikçe acılaşıp ağzında acı bir tat bırakmayan bir tütündü. Tütünün bitmesine yakın yani tütünün sonlarına yakın da aynı tadı vardı. Üstelik dumanı da epey çok idi. . Hafif sigaralarda veya Çelikhan tütünü içerken içime çekmekten yanaklarım ağrımaya başlamıştı. Yine de dumanı ve tadı yeterli gelmezdi, sertlerde ise acılık hissi olurdu ve ayrıca balgam olurdu. Ama bu siparişteki gelen tütünüm çok güzeldi. kendisini arayıp yeni siparişi verdim.

 

Müşteri Yorumları:
İşin diğer boyutu ise , ben bu tütünü yakıp içtikten sonra bir daha bir daha yakasım geliyor neden?
"Yani isterdim ki bir içeyim, beni 1-2 saat idare etsin. Yok, daha ağır olsun istemem ama herhâlde tadını çok beğendiğimden herhalde, hemen bir tane daha yakıyorum. Aslında hafif de sayılmazdı fakat orta güzel bir içimdi."

Şeklinde gelen müşteri yorumları sigaranın sağlıgınız için tehlikeli oldugunu tekrar dile getiri ve sizlere içtiğiniz tütün artık hafif gelmeye başladığından orta hafif tütün almanız gerekir. Bu şekilde siz de içtiğiniz sigara sizi tok tutar. 

 

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

Site istatistikleri Online 381 Bugün 381 Bu Ay : 9813 Bu Yıl : 617542 Toplam : 3713350