istanbulda açık tütün kapıda ödeme ile adıyaman tütünü

        

İstanbul’da sarma tütün satan yerler nerededir. İstanbul’da Adıyaman çelikhan tütünü, Adıyaman tütünü, sigara tütünü satan yerleri merak ediyor musunuz? Bunun için İstanbul’u gezmenize gerek yok bir telefon kadar yakınınızdayız. Yapmanız gereken tek şek bir telefon etmek veya internet sitemizden sipariş bölümünden siparişinizi vermek kalıyor.

Organik tütün gönderiminden başka tütün göndermiyoruz. Adıyaman Tütüncüler Derneği olarak doğal organik tütün gönderiyoruz, Her türlü tütün çeşitleri bulunur. Adıyaman Tütüncülerin birleşerek açmış olduğu dernek bünyesinde sizlere direk Adıyaman’dan tütün gönderiyoruz. Araya aracı veya toptancı koymadan direk perakende tütün satışı ile kapıda ödeme imkanı ile sizlere tütün gönderiyoruz. İstanbul Üsküdar, Bağcılar, Beşiktaş, Levent fark etmez İstanbul’un neresinde olursanız olun size kargo ile direk 2 gün içinde siparişiniz kapınızda dilerseniz nakit dilerseniz de kredi kartı ile ödeme imkanı ile Adıyaman tütünü veya Çelikhan tütünü gönderiyoruz.

Hiçbir yerde bulamayacağınız kalitede organik tütün olan bütün tütün çeşitlerini gönderiyoruz. Siz sadece hangi sigarayı içtiğinizi söyleyin size o sigaraya uygun tütün çeşitini gönderiyoruz. Dilerseniz 5 kğ alımlarda iskonto uygulanır ve toptan fiyatına sahip olabilirsiniz.

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

Site istatistikleri Online 211 Bugün 374 Bu Ay : 47481 Bu Yıl : 567528 Toplam : 3663336